Kosmetika, parafín, doplňky

V našem centru je k dispozici kvalitní kosmetika, masážní a regenerační prostředky a další doplňky nezbytné k péči o nohy. Pomůžeme Vám řešit potíže se zápachem či potivostí nohou, plísněmi nohou. Při otlacích z bot používáme roztahovače kůže (shoe stretch).
Jako dobrá regenerace kůže nohy se osvědčil parafín. Nanášení parafínu na nohu vede např. k zeslabení bolesti nožních kloubů při artrózách, dochází na periferii ke stimulaci krevního oběhu a ke změkčení zrohovatělé pokožky ...

Noha se postupně opakovaně smáčí v parafinové lázni a uloží se do igelitového obalu a froté návleku na cca 20 minut. Celá procedura by se měla opakovat nejméně 5x. Před aplikací parafínu se noha desinfikuje, po aplikaci se používají speciální hydratační krémy.

parafin 1
parafin 2
parafin doplnky
parafin allpresan
vyrobky
parafin pripravky
Vynikající zkušenost máme s preparáty Callusan, které jsou vyrobeny na bázi kyseliny močové a slouží k hydrataci suché pokožky a kůže. Výrobek je ve formě nemastné pěny, která se každodenně nanáší na pokožku nohou.
Suché a šupinaté kůži nechybí tuk, ale voda! Tento preparát je doporučován především diabetikům, pacientům s žilním onemocněním, ekzematikům a psoriatikům.

Vynikající je jako prevence proti stárnutí kůže.

Kontakty

MUDr. Miroslav Havrda
Podiatrická klinika Zdravá noha
MEDsport Hradec Králové s.r.o.
V Lipkách 1233/18a
500 02 Hradec Králové