Historie

1.jpg
1. ročník se konal v roce 1994 v areálu LTC. Účastnilo se ho celkem 180 zájemců, zejména lékařů a masérů reprezentačních a prvoligových sportovních kolektivů. Zaznělo zde 16 odborných přednášek o zdravotním zabezpečení sportovců. Velmi vzácným hostem se stal náš nejúspěšnější horolezec Josef Rakoncaj, který zde měl autogramiádu své nové knihy. Výstavní části se zúčastnilo 20 firem zabývajících se zdravotnickou problematikou ve sportu.
2.jpg
2. ročník proběhl na podzim roku 1995 již v kongresové části Obchodního centra. Zúčastnilo se ho téměř 500 akreditovaných účastníků, kteří vyslechli 18 přednášek řady významných odborníků z oblasti sportovní medicíny (např. prof. Kučera - předseda tělovýchovného lékařství, doc. Dovalil - děkan FTVS, doc. Barták - senátor a tělovýchovný lékař, atd.). Akce proběhla za značného zájmu médií, neboť jako hosté byli přítomni vynikající čeští sportovci - např. Soukup (vicemistr světa v běhu na 800 m), Džmura (6. místo na ZOH - boby), Francová (mnohonásobná mistryně světa v jízdě na skibobu), Raim (mistr Evropy v duatlonu), Cieslarová (mistryně světa v orientačním běhu) a další. Svoje výrobky a služby zde vystavovalo na ploše 500 m2 již vybraných 50 firem.
3.jpg
4.jpg
3. ročník se uskutečnil v únoru 1997 opět v Obchodním centru. Kromě prodejní výstavy 60 firem byl zcela nově, pro více jak 4000 zájemců z řad laické veřejnosti, připraven bohatý kulturní program doplněný o autogramiády vynikajících českých sportovců - např. Hilgertovi (vodní slalom), Kůrka (olympijský vítěz ve střelbě), Danko (paralympijský vítěz v hodu oštěpem), Coufalová (paralympijská vítězka v plavání), Chalupa (mistr světa a druhý na OH ve veslování), Lubina (mistr světa v hokeji), Ulich a M. Hašek (reprezentanti ČR ve fotbale), Hamzová a Vahala (reprezentanti ČR v basketbale) a další.

Kontakty

MUDr. Miroslav Havrda
Podiatrická klinika Zdravá noha
MEDsport Hradec Králové s.r.o.
V Lipkách 1233/18a
500 02 Hradec Králové